POLONYA'DA İNGİLİZCE EĞİTİMİ: Journey Mates senin için burada!

Polonya'daki üniversitelerin sunduğu İngilizce Hazırlık Kursları, kapılarınızı Dünya'ya açan bir fırsat sunuyorlar.

Neden Polonya'da İngilizce Eğitimi almalıyım?

Polonya, dünya çapında tanınan ve saygı gören üniversitelere ev sahipliği yapmaktadır. İngilizce dil eğitimi alan öğrenciler, kaliteli bir akademik deneyim yaşayabilir ve uluslararası standartlarda bir eğitim alabilirler. Yeni bir dil öğrenirken, Polonya'ya ve yaşadığınız şehre adapte olabilir. Oryantasyon sürecini daha kolay şekilde atlatabilirsiniz.

Polonya’da Hazırlık Eğitimi ‘nden sonra Üniversitelere genel kabul için minimum IELTS (6-6.5 puan), TOEFL (80 puan) veya TOEIC (700 puan) sınavlarından herhangi birinden geçerli bir İngilizce skorunuzun olması gerekmektedir.

pink and green concrete building during nighttime
pink and green concrete building during nighttime

Dil eğitiminden sonra bölüme nasıl geçebilirim?

Polonya’da hazırlık eğitimini başarıyla geçip dil skorunuzu aldığınızda, önceki eğitim seviyesindeki not ortalaması ve aldığı dersler de uygun ve yeterliyse istediğiniz bölüme sınavsız başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ek olarak, Polonya üniversiteleri öğrencinin İngilizce bilgisini dil sertifikası istemeksizin de mülakat yoluyla öğrenci kabulü yapmaktadır. Buna göre en az B2 seviyesinde İngilizce bilginizin olması gerekmektedir.

black horses
black horses

Hazırlık ücretleri ne kadar?

Hazırlık Programları
  • İngilizce Hazırlık Programları: 2600 Euro -3500 (Yıllık)

  • Lehçe Hazırlık Programları : 2600 Euro- 3300 Euro $(Yıllık)